WwW.GodHacKers.CoM
آرشیو

اخبار

تالار گفتمان
دریافت فایل

بهتیرین فایل

جدید ترین فایل

قدیمی ترین

تعداد دسته ها

تعداد فایل ها

فایل دانلود شده

Master

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
آرشیو

اخبار

تالار گفتمان
دریافت فایل

بهتیرین فایل

جدید ترین فایل

قدیمی ترین

تعداد دسته ها

تعداد فایل ها

فایل دانلود شده

Master

موضوع بندی
جمعه 27 خرداد‌ماه سال 1384
انسداد سایت های ضد ویروس


گونه جدیدی از کرم Crowt به تازگی منتشر شده است که سبب آلودگی مرورگرهای وب می شود و از دسترسی آنها به سایت های آنتی ویروس جلوگیری می کند.

نسخه Crowt.D روز چهارشنبه کشف شد. در Advisory این کرم که شرکت Trend Micro آنرا منتشر کرده است گفته شده که این ویروس آدرس http://news.google.com را در مرورگر باز می کند و سپس به کاربر سیستم هشدار می دهد که لیستی از آدرسهای سایت ها را اضافه کند، زمانی که شخص بر روی یکی از آن آدرس ها کلیک کند به یک آدرس قبلی Redirect ( دوباره راهنمایی) می شود به این صورت وارد یک حلقه برگشتی از آدرس می شود که یک روش مؤثر برای جلوگیری از دسترسی به سایت ها می باشد.

سایت هایی را که این کرم از دسترسی به آنها جلوگیری می کند شامل : Trendmicro.com, Kapersky-labs.com, Sophos.com, Symantec.com و  Us.mcafee.com  می شود.

شرکت Trend Micro میزان خطر این کرم را پایین اعلام کرده اما این کرم بسیار قابل توجه مهندسین قرار گرفته زیرا این کرم می تواند به راحتی، قربانی را به سایت های مخرب و جعلی وارد کند و باعث حمله Pishing به کاربران شود.

این کرم مرورگری را که به عنوان قراردادی(Default) در ویندوز می باشد آلوده می سازد و ویندوز های 95,98,ME,2000,XP در مقابل این کرم آسیب پذیر هستند. ان کرم برای انتشار خود از کتابچه آدرس ایمیل ویندوز استفاده می کند و خود را تکثیر می نماید.


عناوین آخرین یادداشت ها