WwW.GodHacKers.CoM
آرشیو

اخبار

تالار گفتمان
دریافت فایل

بهتیرین فایل

جدید ترین فایل

قدیمی ترین

تعداد دسته ها

تعداد فایل ها

فایل دانلود شده

Master

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
آرشیو

اخبار

تالار گفتمان
دریافت فایل

بهتیرین فایل

جدید ترین فایل

قدیمی ترین

تعداد دسته ها

تعداد فایل ها

فایل دانلود شده

Master

موضوع بندی
پنج‌شنبه 12 خرداد‌ماه سال 1384
اطلاعیه پرشین هکر
پرشین هکر، سوال ها و جواب ها!

» ارسال مطلب:
علاقمندان برای ارسال آموزشها ، مقاله یا مطالب خود در زمینه های امنیت شبکه . کامپیوتر .هکینگ و کرکینک می توانند آنها را با نگارش فارسی بصورت فایل Word، به آدرس info@PersianHacKer.Org ارسال نمایند. امکان انتشار مطالب بصورت پی دی اف، واژه نگار، وجود ندارد. و فقط در تالار گفتمان سایت پرشین هکر قابل دسترسی برای عموم می باشد .
هیچ تضمینی برای انتشار مطالب نیست، سایت پرشین هکر برحسب اولویت های موضوعی که خود تشخیص می دهد اقدام به انتشار مطالب می نماید.
سایت پرشین هکر خود را ملزم به انتشار آموزشها ، مقاله یا مطالب گروه هایی که خصوصا دارای پایگاه اینترنتی شناخته شده هستند نمی داند، مگر اهمیت موضوع و جنبه های آموزشی آن را مهم تلقی کند.

» لینکستان پرشین هکر:
کسانی که مایلند ارتباط با وب سایت پرشین هکر تبادل لینک و لوگو داشته باشند می توانید با قرار دادن لوگو سایت ما در سایت و یا وبلاگ خود لینگ خود را در لینکستان پرشین هکر قرار دهید

» حق کپی رایت و ذکر نشانی و منبع آموزشها ، مقاله یا مطالب :
گاهی برخی از علاقمندان وب سایت پرشین هکر آموزشها ، مقاله یا مطالب منتشره شده در دیگر سایتها را بدون ذکر منبع برای ما ارسال می کنند. مسئولین پرشین هکر به دقت پیگیر منابع هستند و خواهند بود، اما بعضا به اشتباه چنین مطالبی بدون ذکر منبع در تالار گفتمان سایت پرشین هکر ارسال میکنند ضمن خواهش از ارسال کنندگان ر آموزشها ، مقاله یا مطالب برای قید منبع، از دیگر سایتها منبع نیز پوزش خواسته و اعلام می کنیم که رویه وب سایت پرشین هکر در همه سال های فعالیتش احترام به نویسندگان ر آموزشها ، مقاله یا مطالب و صاحبان اصلی مطالب بوده است و هرگونه بی توجهی از سوی ما، قطعا از روی عمد نبوده و به سرعت اصلاح شده است.

» نقد:
وب سایت پرشین هکر عاری از اشتباه نیست و آماده شنیدن نقدهای سازنده شماست. مانند هر حرکت انسانی دیگر، نکات زیادی می توانند بر مسئولین پرشین هکر تاثیر گذارند. اشتباهات و خطاهای ما را گوشزد نمایید تا از تکرار آنها پرهیز کنیم. مطمئن باشید گوش شنوایی برای این منظور وجود دارد.

» تبلیغات:
علاقمندان به درج آگهی تبلیغاتی در وب سایت پرشین هکر درخواست خود را به آدرس:
info@persianHacker.org
ارسال نمایند. از ارسال ضمیمه به نامه خود پرهیز نمایید. هرگونه نامه همراه به ضمیمه به این ای میل بصورت خودکار حذف می شود.

» نرم افزار پرشین هکر:
وب سایت پرشین هکر با استفاده از برنامه Persian Y!News طراحی و اجرا شده است..که شما می توانید تمامی اخبار جدید تالار و برنامه های جدید را روی یاهو مسنجر خود باز کنید .

با تشکر : Master

عناوین آخرین یادداشت ها